Żurawie wieżowe i Żurawie budowlane - Wrocław - Dzwigmar.pl
Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku
żurawie potain Usługi Sprzedaż żurawi Praca Realizacje Referencje Kontakt Brak pliku
Navi Brak pliku

Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku Brak pliku
Korner Brak pliku Korner Brak pliku Brak pliku
Brak pliku Tytuł Sprzedaż żurawiTytuł fejder

Sprzedaż żurawi budowlanych

DźwigUkoronowaniem naszej wieloletniej współpracy ze światowym potentatem na rynku żurawi wieżowych, firmą Manitowoc Crane Group, było podpisanie w 2009 r. umowy dealerskiej, dzięki której Dźwigmar jest wyłącznym dystrybutorem marki Potain na terenie województwa folnośląskiego. Tym samym nasza firma ugruntowała swoją pozycję dolnośląskiego lidera w segmencie rynku oferującego sprzedaż żurawi oraz szeroko pojętą obsługę żurawi wieżowych. Prowadzimy sprzedaż nowych urządzeń dźwignicowych oraz ich osprzętu, części zamiennych, lin i materiałów eksploatacyjnych. Gwarancja zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, zastosowanie najnowszych technologii i trendów stylistycznych, bezawaryjność i trwałość to przymioty charakteryzujące żurawie Potain, urządzenia dźwignicowe budowlane, które są znakomitym i niezawodnym połączeniem tradycji i nowoczesności w budownictwie. Wiemy o tym najlepiej, ponieważ ponad 20 lat temu kupiliśmy pierwszy model i od tej pory regularnie uzupełniamy park maszynowy o kolejne urządzenia z rodziny Potain. Zawsze byliśmy zadowoleni z zakupu i Państwa do niego gorąco zachęcamy.

Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych, na polski rynek budowlany, modeli dźwigów marki Potain. Wiele z nich możemy Państwu zaprezentować podczas pracy we Wrocławiu i okolicach. Oczywiście żurawie objęte są gwarancją i serwisem. Pomagamy we wszelkich czynnościach związanych z montażem urządzenia oraz z jego rejestracją w UDT. W przypadku gdy wśród zaprezentowanych modeli, nie znajdą Państwo takiego, który spełniałby Państwa oczekiwania, prosimy o uzupełnienie formularza zapytania zamieszczonego poniżej, a na pewno skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia dźwignicowego, który należycie obsłuży Państwu plac czy budowę, lub nie wiedzą Państwo jakie powinien mieć parametry, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 691-199-858. Na pewno razem znajdziemy najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do współpracy.

Adobe Reader

Do przeglądania plików Portable Document File (*.PDF) wymagany jest darmowy program Adobe Reader. Aby zapisać plik na dysku należy kliknąc prawym przyciskiem myszy i wybrać "Zapisz element docelowy jako...").

KulaGórno-obrotowe

KulaDolno-obrotowe

 

KulaZapytanie ofertowe

imię:
nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
pożądana wysokość podnoszenia
(do haka głównego):
długość wysięgu:
oczekiwany udźwig na końcu
wysięgnika:
dodatkowe oczekiwania:
 


 

Brak pliku Brak pliku
Brak pliku
Korner Brak pliku Korner Brak pliku
Copyright © DŻWIGMAR 2013